Lenovo 1m LC-LC OM3 MMF Cable

Kód: 00MN502
1 409 Kč 1 164 Kč bez DPH
Na objednávku
Možnosti doručení
Lenovo 1m LC-LC OM3 MMF Cable

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lenovo 1m LC-LC OM3 MMF Cable

Doplňkové parametry

Kategorie: PŘÍSLUŠENSTVÍ
Záruka: 12 měsíců
Hmotnost: 0.6 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: