Lenovo ThinkPad / E16 Gen 4 (Intel) / U7-355 / 16" / WUXGA / 32GB / 1TB / Intel int / W11P / Black / 3R On-Site
Kód: 21YC000VCKDetailní popis produktu
Lenovo ThinkPad E16 Gen 4 Intel
Operační systém: Windows® 11 Pro, čeština / slovenština / angličtina
Procesor: Intel Core U5 355 (8 jader, 8 vláken, up to 4.7GHz, 12 MB cache)
Paměť: 1x 32GB SO-DIMM DDR5-5600
Počet slotů (celkem/volných): (2/1)
Maximální velikost: 64GB DDR5-5600
Pevný disk: 1TB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0x4 NVMe® Opal 2.0
Sloty pevného disku: 1x M.2 2242 PCIe® 4.0 x4 • 1x M.2 2280 PCIe 4.0 x4
Optická mechanika: ne
Čtečka paměťových karet: ne
Displej: 16" WUXGA (1920x1200) IPS 400 nitů antireflexní, 45% NTSC
Grafická karta: Integrovana Intel Graphics
Audio: kodek Senary SN6147; Stereo reproduktory, 2x 2W, Dolby Atmos®, zvuk od HARMAN; mikrofon 2x, Pole
Webkamera: FHD 1080p + IR hybridní s privátní krytkou
Pero: ne
Polohovací zařízení: TouchPad + TrackPoint
Podsvícená klávesnice: ano
Numerická klávesnice: ano
Čtečka otisků prstů: ano
Síť: Ethernet (100/1000M)
Bezdrátová komunikace: WLAN + Bluetooth (Wi-Fi® 7E, 802.11ax 2x2 + BT5.4)
WWAN: ne
Konektory USB:
* 1x USB-A (USB 5 Gb/s / USB 3.2 Gen 1)
* 1x USB-A (USB 10 Gb/s / USB 3.2 Gen 2), Always On
* 2x Thunderbolt 4 s USB PD 15-65W a DisplayPort™ 2.1
Další konektory:
* 1x HDMI® 2.1, až 4K/60Hz
* 1x kombinovaný konektor pro sluchátka/mikrofon (3,5 mm)
* 1x RJ-45
Zabezpečení:
* Bezpečnostní čip: Diskrétní TPM 2.0 povolen
* Bezpečnostní slot: Kensington® Nano™, 2,5 x 6 mm
Baterie: Integrovaná 64 Wh
Napájení: 65W USB-C® (3-pin)
Barva: Černá (Black)
Materiál: Hliník
Rozměry(ŠxHxV): 356 x 249 x 10,1/17,05 mm
Hmotnost: cca 1,63 kg
Záruka: 3 roky Onsite
Odkaz na stránku výrobce: https://psref.lenovo.com/l/Detail/ThinkPad_E16_Gen_4_Intel?M=21YC000VCK
Doplňkové parametry
| Kategorie: | THINKPAD |
|---|---|
| Záruka: | 36 měsíců |
| Hmotnost: | 2.776 kg |
| EAN: | 199275231636 |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Bezpečnostní prvky: | Ano |
| Čtečka čipových karet: | Ne |
| Čtečka otisku prstů: | Ano |
| Čtečka paměťových karet: | Ne |
| Datové sítě: | Nepodporuje |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Ne |
| Displej - rozlišení: | 1920x1200 |
| Dotyk aktivní pero (v balení): | Ne |
| Express card: | Ne |
| Grafická karta: | integrovaná |
| Hmotnost: | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Bluetooth: | Ano |
| Modelová řada: | Lenovo ThinkPad |
| Modelová řada GPU: | Intel Arc/Intel Graphics |
| Napájecí konektor: | USB - C |
| NFC: | Ne |
| Numerická klávesnice: | Ano |
| Obnovovací frekvence (Hz): | 60 |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Optická mechanika: | Ne |
| Paměť - počet slotů celkem: | 2 |
| Paměť - počet volných slotů: | 1 |
| Paměť RAM (GB): | 32 |
| Počet paměti RAM: | 32GB (1x 32GB) |
| Podpora RAID: | Ne |
| Podpora Windows Hello: | Ano |
| Podsvícená klávesnice: | Ano |
| Polohovací zařízení: | TouchPad+TrackPoint |
| Rozlišení webkamery: | 1080p |
| Rozměry paměti: | SODIMM |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní): | Ano |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 2 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ano |
| TPM 2.0: | Ano |
| Typ CPU: | Intel Core Ultra 7 |
| Typ notebooku: | Standardní notebook |
| Typ paměti: | DDR5 |
| Typ SSD: | M.2 2242 |
| USB 2.0: | Ne |
| USB 3.x Type-C: | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W): | 65 |
| Wi-Fi: | Ano |
| WiDi: | Ne |
| Značka: | Lenovo |
| Konektor DisplayPort: | Ano |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Layout klávesnice: | CZ/SK |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Ano |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C (počet): | 2 |
| Verze HDMI: | Verze 2.1 |
| Webkamera: | Ano |
| Baterie - kapacita (Wh): | 64 |
| Bluetooth verze: | 5.4 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 400 |
| Displej - povrch: | Antireflexní |
| EKO produkt podle parametru EU: | Ano |
| Funkce Copilot+: | Ano |
| Generace/řada CPU: | Intel Ultra 3. generace |
| Kapacita disku: | 1TB |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konstrukce notebooku: | Klasická konstrukce |
| Materiál: | Hliník |
| Možnost více disků (počet): | 2 |
| MS GamePass Trial: | Ne |
| MS Office Trial: | Ne |
| Napájecí adaptér v balení: | Ano |
| NPU - počet TOPs: | 49 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Paměť - max. velikost (GB): | 64 |
| Paměť - rychlost (MHz): | 5600 |
| Počet jader CPU: | 8 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Standard MIL-STD 810G/H: | Ano |
| TCO Certified: | Ano |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| Úhlopříčka ("): | 16 |
| Výrobce CPU: | Intel |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 7 802.11be |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
