ThinkPad Universal USB-C Smart Dock

Kód: 40B20135EU
8 125 Kč 6 715 Kč bez DPH
Skladem (12 ks)
Můžeme doručit do:
24.5.2024
Možnosti doručení
ThinkPad Universal USB -C Smart DockChytřejší způsob práce.Lenovo ™ ThinkPad ® Universal USB -C Smart Dock (40B2), navržený pro zvýšení každodenní produktivity, je špičkou v naší nové řadě docků, kter..

Detailní informace

Detailní popis produktu

ThinkPad Universal USB -C Smart Dock

Chytřejší způsob práce.
Lenovo ™ ThinkPad ® Universal USB -C Smart Dock (40B2), navržený pro zvýšení každodenní produktivity, je špičkou v naší nové řadě docků, které nabízejí chytřejší způsob práce. dock stanice je mostem k inteligentnější budoucnosti a nabízí bohatou škálu datových, zobrazovacích a napájecích portů, včetně univerzální kompatibility USB -C, a zároveň přináší neuvěřitelný výkon pro komerční uživatele a bezpečné řešení správy založené na cloudu pro IT manažery. A to vše pohání Microsoft Azure Sphere.
Nejlepší vlastnosti:

Jeden kabel pro všechny vaše potřeby
Získejte více ze svého pracovního dne přidáním 11+ možností rozšíření v jediném rychloupínacím kabelu pro maximální efektivitu. Rozšiřte svůj tvůrčí potenciál s přístupem k více 4K monitorům a bleskově rychlým přenosem dat pomocí USB -C a USB -A. Navíc rychlé nabíjení pro vaše notebooky až do 100 W, takže můžete být neustále pod napětím.
Univerzální Dock kompatibilita
Zvyšte hodnotu své investice díky široké kompatibilitě ThinkPad Universal USB -C Smart Dock . Podpora Thunderbolt™ 3 a 4, USB 4™ a USB -C a rozšířená kompatibilita v prostředí s více operačními systémy;
Zjednodušená správa Dock
Osvoboďte se od starého dokovacího paradigmatu a zefektivněte svůj pracovní postup správy pomocí řady inovací, které šetří čas. S ThinkPad Universal USB -C Smart Dock můžete na dálku aktualizovat firmware bez připojeného PC, vzdáleně spravovat porty, provádět analýzu dat, využívat diagnostické nástroje a udržovat svůj systém v bezpečí pomocí bezpečnostního řešení Microsoft Azure Sphere.

Délka 171 mm (6,7 palce)
Hloubka 80 mm (3,1 palce)
Výška 31 (1,2 palce)

Hmotnost produktu 0,39 kg (0,9 lb)

Obsah balení
ThinkPad Universal USB-C Smart Dock
135W AC napájecí adaptér (Slim Tip)
Napájecí kabel
Publikace
Kabel USB-C (1 metr)

Podrobné specifikace: https://support.lenovo.com/cz/cs/solutions/acc500253
Ověření kompatibility: https://smartfind.lenovo.com/accessories/#/products/40B20135EU

Doplňkové parametry

Kategorie: PŘÍSLUŠENSTVÍ
Záruka: 36 měsíců

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: