Lenovo / V14 Gen 6 / R3-110 / 8GB / 256GB SSD / 14" FHD TN / 2y Carry-in / Win 11 Home / černá
Kód: 83UT001SCKDetailní popis produktu
VÝKON
Procesor : AMD Ryzen™ 3 110 (4C / 8T, 3,0 / 4,3 GHz, 2 MB L2 / 8 MB L3)
Grafika : Integrovaná AMD Radeon™ 660M Graphics
Čipset : AMD SoC Platform
Paměť : 1× 8 GB SODIMM DDR5-4800
Paměťové sloty : Dva DDR5 SODIMM sloty, podpora dvoukanálového zapojení
Maximální paměť : Až 32 GB DDR5-4800
Úložiště : 256 GB SSD M.2 2242 PCIe® 4.0×4 NVMe®
Slot pro úložiště : Jeden M.2 2280 PCIe® 4.0 ×4 slot
Maximální kapacita úložiště : Jeden disk, až 1 TB M.2 2242 SSD
Optická mechanika : Ne
Čtečka karet : Ne
Audio čip : High Definition (HD) Audio, kodek Realtek® ALC3287
Reproduktory : Stereo reproduktory, 2 W ×2
Mikrofon : 2×, pole mikrofonů
Kamera : HD 720p s krytkou soukromí
Baterie : 47 Wh
Napájecí adaptér : 65 W kulatý konektor (3pin)
DESIGN
Displej : 14" FHD (1920×1080) TN, 300 nitů, antireflexní, 45 % NTSC, 60 Hz
Dotykový displej : Ne
Poměr obrazovky k tělu : 87 %
Podpora pera : Ne
Klávesnice : Bez podsvícení, česká / slovenská
Touchpad : Beztlačítkový vícedotykový touchpad s povrchem Mylar®, podpora Precision TouchPad (PTP), 70 × 105 mm
Rozměry (Š × H × V) : 324,2 × 215,2 × 19,9 mm
Váha : 1,37 kg
Barva : Business Black
Materiál : PC-ABS (horní část), PC-ABS (spodní část)
Povrchová úprava : Textura
SOFTWARE
Operační systém : Windows® 11 Home, český / slovenský / anglický
Přibalený software : Zkušební verze Office
KONEKTIVITA
WLAN + Bluetooth : Wi-Fi® 6, 802.11ax 2×2 + BT 5.2
WWAN : Nepodporováno
Ethernet : 100/1000M (RJ-45)
Standardní porty :
2× USB-A (USB 5Gbps)
1× USB-C® (USB 10Gbps) s USB PD 45-65 W a DisplayPort™ 1.2
1× HDMI® 1.4b
1× Kombinovaný konektor sluchátek / mikrofonu (3,5 mm)
1× Ethernet (RJ-45)
1× Napájecí konektor (kulatý)
Dokování : Podpora různých dokovacích řešení přes USB-C®
ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ
Bezpečnostní čip : Diskrétní TPM 2.0 Enabled
Fyzické zabezpečení : Kensington Nano Security Slot™, 2,5 × 6 mm
Čtečka otisků prstů : Dotyková, Match-on-Chip, integrovaná v tlačítku napájení
Další zabezpečení : Krytka kamery
SERVIS
Základní záruka : 2 roky, Courier nebo Carry-in
Rozšíření v balení : Ne
PŘÍSLUŠENSTVÍ
Dodávané příslušenství : Ne
CERTIFIKACE
Ekologické certifikace : ENERGY STAR® 9.0
ErP Lot 6/26
RoHS compliant
Testy odolnosti : Splňuje vojenský standard MIL-STD-810H
Další certifikace : TÜV Rheinland® Low Blue Light (softwarové řešení)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LENOVO |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 1.6 kg |
| EAN: | 199275286483 |
| Barva víka: | Černá |
| Baterie - počet článků: | Nespecifikováno |
| Čtečka pam.karet: | Ne |
| Dotykový displej: | Ne |
| Grafická karta: | integrovaná |
| GSM modem: | Ne |
| Hmotnost: | Do 1,5 kg |
| Lokalizace: | CZ+SK+ENG |
| Numerická klávesnice: | Ne |
| Operační systém: | Windows 11 Home |
| Optická mechanika: | Ne |
| Počet USB portů: | 3 |
| Počet volných paměťových slotů: | 1 |
| Podsvícená klávesnice: | Ne |
| Polohovací zařízení: | TouchPad |
| Procesor: | AMD Ryzen 3 |
| ? Provedení: | Standardní |
| Replikátor portů: | Ne |
| RJ45: | Ano |
| Rozlišení displeje: | 1920x1080 (FHD) |
| Seriový port: | Ne |
| Snímač otisku prstu: | Ne |
| Thunderbolt: | Ne |
| TPM chip: | Ano |
| Typ disku: | SSD |
| Typ displeje: | Matný |
| Typ panelu: | TN |
| Úhlopříčka displeje: | 14" |
| Určení: | Běžné použití |
| USB-C: | Ano |
| Velikost paměti: | 8 GB |
| Velikost úložiště: | 256 GB |
| Výrobce: | Lenovo |
| Copilot+ PC: | Ne |
| Podpora AI: | Ne |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
