ThinkVision MC50 Monitor WebCam

Kód: 4XC1D66056
1 820 Kč 1 504 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
19.6.2024
Možnosti doručení
Dodejte své obchodní vizi jasnost s webovou kamerou Lenovo ThinkVision MC50. Tato webová kamera s bohatou funkční výbavou vám po spárování s kompatibilními monitory usnadní každodenní práci. Kamera MC..

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dodejte své obchodní vizi jasnost s webovou kamerou Lenovo ThinkVision MC50. Tato webová kamera s bohatou funkční výbavou vám po spárování s kompatibilními monitory usnadní každodenní práci. Kamera MC50 zachycuje obraz v rozlišení 1080p RGB pomocí 1/2,9palcového snímače RGB a poskytuje čistý obraz pro všechny vaše potřeby videokonferencí. Díky širokému zornému poli 90° se váš obsah pohodlně vejde do záběru, zatímco kamera je otočná o -45° až 225° a naklápí se +/-30° nahoru a dolů. Díky patentovanému inteligentnímu semaforu Lenovo, který automaticky rozsvítí malé světlo, když se účastníte schůzky, a fyzické závěrce kamery se můžete rozloučit s obavami o soukromí. Vestavěné dva mikrofony s funkcí potlačení šumu v kameře MC50 poskytují čistý zvuk, na který se můžete spolehnout, a to při snímání až na vzdálenost 2 metrů.

Klíčové vlastnosti:
*Webová kamera s rozlišením 1080p a velkým 1/2,9palcovým snímačem poskytuje mimořádně čisté video
*Dva mikrofony s funkcí potlačení šumu
*Dokonalé propojení s monitory ThinkVision.
*Funkce zamykání proti krádeži pomocí fyzického klíče
*Flexibilní nastavení díky možnosti naklápění v rozsahu +/-30° a otáčení kamery v rozsahu -45° až 225°, aby byla v poloze podle vašich potřeb

Doplňkové parametry

Kategorie: PŘÍSLUŠENSTVÍ
Záruka: 12 měsíců
Hmotnost: 0.224 kg
Rozlišení webkamery: 1080p
Webová kamera: Ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: