Lenovo IdeaPad / 5 2-in-1 14AGP11 / AI5-430 / 14" WUXGA / Touch / 16GB / 512GB / AMD int / W11H / Gray / 2R
Kód: 83UH0040CKDetailní popis produktu
IdeaPad 5 2-in-1 14AGP11
Operační systém: Windows 11 Home
Procesor: AMD Ryzen AI 5 430 (4C/8T, 2/4.5GHz, 4MB L2/8MB L3)
NPU: 50 TOPS
Paměť: 2x 8GB SODIMM DDR5-5600
Počet slotů (celkem/volných): 2/0
Maximální velikost: 32 GB DDR5-5600
Pevný disk: 512GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0x4 NVMe
Sloty pevného disku: 2 M.2 sloty, 1x M.2 2242 PCIe 4.0 x4 slot + 1x M.2 2280 PCIe 4.0 x4 slot
Optická mechanika: Ne
Čtečka paměťových karet: Ano
Displej: 14" (1920 x 1200) OLED, 400nitů , Lesklý, 60 Hz, Touch
Grafická karta: Integrovaná AMD Radeon 840M Graphics
Audio: High Definition Audio, Realtek ALC3287 codec
Webkamera: FHD 1080p + IR with Privacy Shutter
Polohovací zařízení: TouchPad
Podsvícená klávesnice: Ano
Numerická klávesnice: Ano
Čtečka otisků prstu: Ne
Pero: Ano
Síť: Ne
Bezdrátová komunikace: Wi-Fi 6 + Bluetooth 5.4
Porty:
*1x USB-A (USB 5Gbps), Always On
*1x USB-A (USB 5Gbps)
*2x USB-C (USB 10Gbps), with USB PD 45-65W and DisplayPort 1.4
*1x HDMI 2.1, up to 4K/60Hz
*1x Headphone/microphone combo jack (3,5mm)
*1x microSD card reader
TPM 2.0: Ano
Baterie: 60Wh
Napájení: Není součástí balení
Barva: Luna Grey
Materiál: Aluminium (Tops), PC-ABS + 40% GF (Bottom)
Rozměry: 311,6 x 224,9 x17,4 mm
Hmotnost: 1,54 kg
Záruka: 2 roky
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LENOVO |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Audio 3,5mm jack: | Ano |
| Barva: | Šedá |
| Čtečka čipových karet: | Ne |
| Čtečka otisku prstů: | Ne |
| Čtečka paměťových karet: | Ano |
| Disk - typ: | SSD |
| Displej - dotykový: | Ano |
| Displej - rozlišení: | 1920x1200 |
| Displej - typ: | OLED/AMOLED |
| Dotyk aktivní pero (v balení): | Ano |
| Grafická karta: | integrovaná |
| Hmotnost: | Lehký od 1,51 do 2 kg |
| Konektor RJ45: | Ne |
| Bluetooth: | Ano |
| Modelová řada: | Lenovo IdeaPad 5 2-in-1 |
| Modelová řada GPU: | AMD Radeon 840M Graphics |
| NFC: | Ne |
| Obnovovací frekvence (Hz): | 60 |
| Operační systém: | Windows 11 Home |
| Optická mechanika: | Ne |
| Paměť - počet slotů celkem: | 2 |
| Paměť - počet volných slotů: | 0 |
| Paměť RAM (GB): | 16 |
| Počet paměti RAM: | 16GB (2x 8GB) |
| Podpora Windows Hello: | Ano |
| Podsvícená klávesnice: | Ano |
| Polohovací zařízení: | TouchPad |
| Rozlišení webkamery: | 1080p |
| Rozměry paměti: | SODIMM |
| Thunderbolt 3 (kompatibilní): | Ne |
| Thunderbolt 4 / USB 4 (počet): | 0 |
| Thunderbolt 4 / USB 4 Type-C: | Ne |
| TPM 2.0: | Ano |
| Typ CPU: | AMD Ryzen AI 5 |
| Typ notebooku: | Standardní notebook |
| Typ paměti: | DDR5 |
| Typ SSD: | M.2 2242 |
| USB 2.0: | Ne |
| USB 3.x Type-C: | Ano |
| Výkon napájecího zdroje (W): | Bez zdroje |
| Wi-Fi: | Ano |
| WiDi: | Ne |
| Značka: | Lenovo |
| Konektor DisplayPort: | Ne |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Layout klávesnice: | CZ/SK |
| USB 2.0 (počet): | 0 |
| USB 3.x: | Ano |
| USB 3.x (počet): | 2 |
| USB 3.x Type-C (počet): | 2 |
| Verze HDMI: | Verze 2.1 |
| Webkamera: | Ano |
| Baterie - kapacita (Wh): | 60 |
| Bluetooth verze: | 5.4 |
| CPU s podporou AI: | Ano |
| Displej - jas (cd/m2=nits): | 400 |
| Displej - povrch: | Lesklý |
| Ethernet - rychlost: | Ne |
| Funkce Copilot+: | Ano |
| Generace/řada CPU: | AMD Ryzen AI řady 400 |
| Kapacita disku: | 512GB |
| Konektor mini DisplayPort: | Ne |
| Konektor mini/micro HDMI: | Ne |
| Konektor RS-232 (sériový port): | Ne |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Konstrukce notebooku: | Otáčecí klávesnice |
| Materiál: | Hliník |
| Možnost více disků (počet): | 2 |
| MS Office Trial: | Ano |
| Napájecí adaptér v balení: | Ne |
| NPU - počet TOPs: | 50 |
| Otáčky disku (rpm): | Bez otáček |
| Paměť - max. velikost (GB): | 32 |
| Paměť - rychlost (MHz): | 5600 |
| Počet jader CPU: | 4 |
| Power Delivery - USB-C: | Napájení a DisplayPort |
| Thunderbolt 5: | Ne |
| Thunderbolt 5 (počet): | 0 |
| Úhlopříčka ("): | 14 |
| Výrobce CPU: | AMD |
| Wi-Fi standard: | Wi-Fi 6 802.11ax |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
