Lenovo ThinkPad / P14s Gen 7 / Ryzen AI 7 PRO 450 / 48GB / 1TB SSD / 14" 2,8K OLED / Win11PRO / 3YR Premier / černá
Kód: 21X00019CKDetailní popis produktu
VÝKON
Procesor : AMD Ryzen™ AI 7 PRO 450 (8C / 16T, 2.0 / 5.1GHz, 8MB L2 / 16MB L3)
Kategorie AI PC : Copilot + PC, AI-Ready Workstations
NPU : Integrované AMD Ryzen™ AI, až 50 TOPS
Grafika : Integrovaná AMD Radeon™ 860M Graphics
Čipová sada : AMD SoC Platform
Paměť : 1x 48GB SODIMM DDR5-5600 Non-ECC
Paměťové sloty : Dva DDR5 SODIMM sloty, podpora dual-channel
Maximální paměť : Až 96GB (2x 48GB DDR5 SODIMM)
Úložiště : 1TB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe® Opal 2.0
Sloty pro úložiště : Jeden M.2 2280 PCIe® 4.0 x4 slot
Maximální podpora úložiště : Až jeden 2TB M.2 2280 Gen 5 Performance SSD
Čtečka karet : Ne
Audio čip : High Definition (HD) Audio, kodek Realtek® ALC3287
Reproduktory : Stereo reproduktory, 2W x2, Dolby Atmos®
Mikrofon : 2x Array
Kamera : 5.0MP + IR s krytkou soukromí, HDR a Computer Vision Human Presence Detection
Baterie : 75Wh
Napájecí adaptér : 65W USB-C® (3-pin)
DESIGN
Displej : 14" 2.8K (2880x1800) OLED 500 nitů, antireflexní, 100% DCI-P3, 120Hz VRR, DisplayHDR™ True Black 500, Eyesafe®, UL Low Blue Light, dotykový
Dotykový displej : Ne
Poměr displeje k tělu : 87.49%
Kalibrace barev : X-Rite® tovární kalibrace barev
Podpora pera : Nepodporováno
Klávesnice : Podsvícená, česká / slovenská
Rozměry (ŠxHxV) : 313.6 x 221.7 x 12.1/15.93 (přední/zadní), 22.6 (maximum) mm
12.35 x 8.73 x 0.48/0.63 (přední/zadní), 0.89 (maximum) palce
Váha : 1.29 kg
Barva : Černá
Materiál : PC + 20% CF + 50% GF + 30% PCC (horní část), PC + 50% GF + 45% PCC (spodní část)
SOFTWARE
Operační systém : Windows® 11 Pro, český / slovenský / anglický
Dodávaný software : Lenovo® AI Now
KONEKTIVITA
Wi-Fi + Bluetooth : MediaTek Wi-Fi® 7 MT7925, 802.11be 2x2 + BT5.4, AMD PRO Manageability
WWAN : Možnost rozšíření na 5G
SIM karta : Bez fyzické SIM karty v balení
Ethernet : 100/1000M (RJ-45), AMD PRO Manageability
NFC : Ne
Standardní porty :
1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1)
1x USB-A (USB 5Gbps / USB 3.2 Gen 1), Always On
2x Thunderbolt™ 4, s USB PD 3.0
1x HDMI® 2.1, až 4K / 60Hz
1x kombinovaný konektor pro sluchátka / mikrofon (3.5mm)
1x Ethernet (GbE RJ-45)
1x Kensington Nano Security Slot™
Volitelné porty :
1x Nano-SIM slot
Dokování : Podpora různých dokovacích řešení přes Thunderbolt™ / USB-C®. Více kompatibilních dokovacích řešení naleznete pro ThinkPad® P14s Gen 7 (AMD)
ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ
Bezpečnostní čip : Discrete TPM 2.0 Enabled
Fyzické zabezpečení : Kensington Nano Security Slot™, 2.5 x 6 mm
Čtečka čipových karet : Ne
Čtečka otisků prstů : Touch Style, Match-on-Chip, integrovaná v tlačítku napájení
Další zabezpečení : Computer Vision-based User Presence Sensing (modely s Computer Vision kamerou)
Detekce manipulace se spodním krytem
Krytka kamery (u modelů s kamerou)
IR kamera pro Windows® Hello (rozpoznání obličeje)
SPRÁVA
Správa systému : AMD PRO Manageability
SERVIS
Základní záruka : 3 roky, Courier nebo Carry-in s 1 rokem na baterii
Rozšíření záruky : 3Y Premier Support Upgrade z 3Y Courier/Carry-In WHB (CPN), CO2 Offset Service 200kg Gen 3 Commercial IDG
PŘÍSLUŠENSTVÍ
Dodávané příslušenství : Žádné
CERTIFIKACE
ISV certifikace : Navštivte ISV certifications pro Lenovo® Workstations
Ekologické certifikace : ENERGY STAR® 9.0
EPEAT™ Gold Registered
RoHS compliant
TCO Certified, generation 10
Vojenský test : Splňuje MIL-STD-810H
Další certifikace : Eyesafe® Certified 2.0
UL Low Blue Light
Doplňkové parametry
| Kategorie: | THINKPAD |
|---|---|
| Záruka: | 37 měsíců |
| Hmotnost: | 1.53 kg |
| EAN: | 0199275329937 |
| Barva víka: | Černá |
| Čtečka pam.karet: | Ne |
| Dotykový displej: | Ne |
| Grafická karta: | integrovaná |
| GSM modem: | Ne |
| Hmotnost: | 1,5 - 2 kg |
| Lokalizace: | CZ+SK+ENG |
| Numerická klávesnice: | Ne |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Optická mechanika: | Ne |
| Počet USB portů: | 4 |
| Počet volných paměťových slotů: | 0 |
| Podsvícená klávesnice: | Ano |
| Polohovací zařízení: | TouchPad+TrackPoint |
| Procesor: | AMD Ryzen AI 7 Pro |
| ? Provedení: | Standardní |
| RJ45: | Ano |
| Rozlišení displeje: | 2880x1800 (2,8K) |
| Seriový port: | Ne |
| Snímač otisku prstu: | Ano |
| Thunderbolt: | Ano |
| TPM chip: | Ano |
| Typ disku: | SSD |
| Typ displeje: | Matný |
| Typ panelu: | IPS |
| Úhlopříčka displeje: | 14" |
| Určení: | Pracovní stanice |
| USB-C: | Ano |
| Velikost paměti: | 48 GB |
| Velikost úložiště: | 1 TB |
| Vnitřní barva: | Černá |
| Výrobce: | Lenovo |
| Copilot+ PC: | Ano |
| Podpora AI: | Ano |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
