Lenovo ThinkPad / T16 Gen 5 / R5 PRO 215 / 16GB / 512GB SSD / 16" WUXGA IPS / 3Y Premier / Win11 Pro / černá
Kód: 22AN001YCKDetailní popis produktu
VÝKON
Procesor : AMD Ryzen™ 5 PRO 215 (6C / 12T, 3.2 / 4.7GHz, 6MB L2 / 16MB L3)
Kategorie AI PC : Non-AI PC
NPU : Žádné
Grafika : Integrovaná AMD Radeon™ 740M Graphics
Čipová sada : AMD SoC Platform
Paměť : 1x 16GB SODIMM DDR5-5600
Paměťové sloty : Dva DDR5 SODIMM sloty, podpora dual-channel
Maximální paměť : Hawk Point: až 64GB DDR5-5600
Úložiště : 512GB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe® Opal 2.0
Sloty pro úložiště : Jeden M.2 2280 PCIe® 4.0 x4 slot
Maximální podpora úložiště : Hawk Point: jeden disk, až 1TB M.2 2280 SSD
Optická mechanika : Ne
Čtečka karet : Ne
Audio čip : High Definition (HD) Audio, kodek Realtek® ALC3287
Reproduktory : Stereo reproduktory, 2W x2, Dolby Atmos®
Mikrofon : 2x, 360°
Kamera : 5.0MP + IR diskrétní s krytkou soukromí
Baterie : 75Wh
Napájecí adaptér : 100W USB-C® Slim (3-pin)
DESIGN
Displej : 16" WUXGA (1920x1200) IPS 400 nitů, antireflexní, 45% NTSC, 60Hz, DBEF5
Dotykový displej : Ne
Poměr displeje k tělu : 88.85%
Podpora pera : Nepodporováno
Klávesnice : Podsvícená, česká / slovenská
Rozměry (ŠxHxV) : 357.9 x 247.9 x 11.45 / 18.2 (přední / zadní), 23.8 (maximum) mm
14.09 x 9.76 x 0.45 / 0.72 (přední / zadní), 0.94 (maximum) palce
Váha : 1.78 kg
Barva : Černá
Materiál : PC + 20% CF (horní část), PC + 40% GF (spodní část)
SOFTWARE
Operační systém : Windows® 11 Pro, český / slovenský / anglický
Dodávaný software : Žádný
KONEKTIVITA
Wi-Fi + Bluetooth : MediaTek Wi-Fi® 7 MT7925, 802.11be 2x2 + BT5.4
WWAN : Možnost rozšíření na 4G
SIM karta : Bez fyzické SIM karty v balení
Ethernet : 100/1000M (RJ-45)
NFC : Ne
Standardní porty :
1x USB-A (USB 5Gbps), Always On
1x USB-A (USB 5Gbps)
2x Thunderbolt™ 4, s USB PD 15-100W a DisplayPort™ 2.1 (Gorgon Point) / DisplayPort™ 1.4a (Hawk Point)
1x HDMI® 2.1, až 4K / 60Hz
1x kombinovaný konektor pro sluchátka / mikrofon (3.5mm)
1x Ethernet (RJ-45)
Volitelné porty :
1x Nano-SIM slot
Dokování : Podpora různých dokovacích řešení přes Thunderbolt™ / USB-C®. Více kompatibilních dokovacích řešení naleznete pro ThinkPad® T16 Gen 5 (AMD)
ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ
ThinkShield : ThinkShield je komplexní bezpečnostní řešení zahrnující hardware, software a prvky dodavatelského řetězce
Bezpečnostní čip : Discrete TPM 2.0 Enabled
Fyzické zabezpečení : Kensington Nano Security Slot™, 2.5 x 6 mm
Čtečka čipových karet : Ne
Čtečka otisků prstů : Touch Style, Match-on-Chip, integrovaná v tlačítku napájení
Další zabezpečení : Krytka kamery (u modelů s kamerou)
IR kamera pro Windows® Hello (rozpoznání obličeje)
SPRÁVA
Správa systému : DASH
SERVIS
Základní záruka : 3 roky, Courier nebo Carry-in s 1 rokem na baterii
Rozšíření záruky : 3Y Premier Support HB (CPN), CO2 Offset Service 200kg Gen 3 Commercial IDG
PŘÍSLUŠENSTVÍ
Dodávané příslušenství : Žádné
CERTIFIKACE
Ekologické certifikace : ENERGY STAR® 9.0
EPEAT™ Gold Registered
ErP Lot 6/26
RoHS compliant
TCO Certified, generation 10
Vojenský test : Splňuje MIL-STD-810H
Doplňkové parametry
| Kategorie: | THINKPAD |
|---|---|
| Záruka: | 37 měsíců |
| Hmotnost: | 2.1 kg |
| EAN: | 0199276255877 |
| Barva víka: | Černá |
| Čtečka pam.karet: | Ne |
| Dotykový displej: | Ne |
| Grafická karta: | integrovaná |
| GSM modem: | Ano, možnost dokoupení 4G/5G modulu |
| Hmotnost: | 1,5 - 2 kg |
| Konvertibilní display: | Ne |
| Lokalizace: | CZ+SK |
| Numerická klávesnice: | Ano |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Optická mechanika: | Ne |
| Počet USB portů: | 4 |
| Počet volných paměťových slotů: | 0 |
| Podsvícená klávesnice: | Ano |
| Polohovací zařízení: | TouchPad+TrackPoint |
| Procesor: | AMD Ryzen 5 PRO |
| ? Provedení: | Standardní |
| Replikátor portů: | Ano |
| RJ45: | Ano |
| Rozlišení displeje: | 1920x1200 (WUXGA) |
| Seriový port: | Ne |
| Snímač otisku prstu: | Ano |
| Thunderbolt: | Ano |
| TPM chip: | Ano |
| Typ disku: | SSD |
| Typ displeje: | Matný |
| Typ panelu: | IPS |
| Úhlopříčka displeje: | 16" |
| Určení: | Běžné použití |
| USB-C: | Ano |
| Velikost paměti: | 16 GB |
| Velikost úložiště: | 512 GB |
| Vnitřní barva: | Černá |
| Výrobce: | Lenovo |
| Zařízení 2v1: | Ne |
| Copilot+ PC: | Ne |
| Podpora AI: | Ne |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
