Lenovo ThinkPad / X1 Carbon Gen 14 Aura Edition /U7-355 / 32GB / 1TB / 14" WUXGA Touch / 3yPremier / Win11 Pro / černá
Kód: 21V70026CKDetailní popis produktu
VÝKON
Procesor : Intel Core™ Ultra 7 355, 8C (4P + 4LPE) / 8T, Max Turbo až 4.7GHz, 12MB Intel® Smart Cache
Kategorie AI PC : Copilot+ PC
NPU : Až 49 TOPS
Grafika : Integrovaná Intel® Graphics
Čipset : Intel® SoC Platform
Paměť : 32GB pájená LPDDR5X-7467
Paměťové sloty : Paměť pájená na základní desce, bez slotů, dvoukanálová
Maximální paměť : 32GB pájená paměť, nelze rozšířit
Úložiště : 1TB SSD M.2 2280 PCIe® 5.0x4 Performance NVMe® Opal 2.0
Slot pro úložiště : Jeden M.2 2280 PCIe® 5.0 x4 slot
Maximální podpora úložiště : Jeden disk, až 2TB M.2 2280 SSD
Čtečka karet : Ne
Audio čip : SoundWire®, Cirrus Logic® CS42L45 codec
Reproduktory : Stereo reproduktory, 2W x2, Dolby Atmos®
Mikrofon : 2x, 360°
Kamera : UHD 10.0MP + IR samostatná s krytkou soukromí, MIPI, ToF senzor
Baterie : 58Wh
Napájecí adaptér : 65W USB-C® Slim GaN (3-pin)
DESIGN
Displej : 14" WUXGA (1920x1200) IPS, 500 nitů, antireflexní, 100% sRGB, 60Hz, ThinkPad® Privacy Guard, dotykový
Dotyková obrazovka : On-cell, 10bodový multitouch
Poměr obrazovky k tělu : 88.8%
Pero : Nepodporováno
Klávesnice : Podsvícená, česká / slovenská
Touchpad : Haptický touchpad
Rozměry (ŠxHxV) : 312.50 x 215.75 x 7.7/14.3 (přední/zadní), 16.85 (maximum) mm
Váha : od 0.998 kg
Barva : Černá
Materiál : Karbonové vlákno (horní část), hliník (spodní část)
SOFTWARE
Operační systém : Windows® 11 Pro, český / slovenský / anglický
Přibalený software : Lenovo® AI Now
KONEKTIVITA
WLAN + Bluetooth : Intel® Wi-Fi® 7 BE211, 802.11be 2x2 + BT5.4
WWAN : Možnost rozšíření o 4G nebo 5G
SIM karta : Bez fyzické SIM karty v balení
Ethernet : Bez integrovaného Ethernetu
NFC : Ne
Standardní porty
3x Thunderbolt™ 4 s USB PD 15-65W a DisplayPort™ 2.1
1x USB-A (USB 5Gbps), Always On
1x HDMI® 2.1, až 4K/60Hz
1x kombinovaný konektor pro sluchátka / mikrofon (3.5mm)
Volitelné porty : 1x Nano-SIM slot
Dokování : Podpora různých dokovacích řešení přes Thunderbolt™ / USB-C®
Kompatibilní dokovací řešení naleznete na stránce Docking for ThinkPad® X1 Carbon Gen 14 Aura Edition
ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ
ThinkShield : Komplexní bezpečnostní řešení zahrnující hardware, software a komponenty dodavatelského řetězce
Bezpečnostní čip : Samostatný TPM 2.0 aktivovaný
Fyzické zámky : Kensington Nano Security Slot™, 2.5 x 6 mm
Čtečka čipových karet : Ne
Čtečka otisků prstů : Dotyková, Match-on-Chip, v tlačítku napájení na klávesnici
DALŠÍ ZABEZPEČENÍ
Detekce přítomnosti osoby pomocí ToF
Krytka kamery
IR kamera pro Windows® Hello (rozpoznání obličeje)
Privacy Guard s Privacy Alert (modely s displejem ThinkPad® Privacy Guard)
SPRÁVA
Správa systému : bez vPro®
SERVIS
Základní záruka : 3 roky, Courier nebo Carry-in s 1 rokem na baterii
Zahrnuté rozšíření : 3Y Premier Support WHB (CPN), služba CO2 Offset Service 200kg Gen 3 Commercial IDG
PŘÍSLUŠENSTVÍ
Přibalené příslušenství : Žádné
CERTIFIKACE
Ekologické certifikace : ENERGY STAR® 9.0
EPEAT™ Gold Registered
ErP Lot 6/26
RoHS compliant
TCO Certified, generation 10
Testy MIL-SPEC : Splňuje vojenský test MIL-STD-810H
Další certifikace : Eyesafe® Certified 2.0
SGS High Performance Al PC Certification 2.0
TÜV Rheinland® Dynamic Privacy Filter (DPF) Certification (modely s Privacy Guard)
Doplňkové parametry
| Kategorie: | THINKPAD |
|---|---|
| Záruka: | 37 měsíců |
| Hmotnost: | 1.18 kg |
| EAN: | 0199274914271 |
| Barva víka: | Černá |
| Baterie - počet článků: | Nespecifikováno |
| Čtečka pam.karet: | Ne |
| Dotykový displej: | Ano |
| Grafická karta: | integrovaná |
| GSM modem: | Ne |
| Hmotnost: | Do 1,5 kg |
| Lokalizace: | CZ+SK |
| Numerická klávesnice: | Ne |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Optická mechanika: | Ne |
| Počet USB portů: | 4 |
| Počet volných paměťových slotů: | 0 |
| Podsvícená klávesnice: | Ano |
| Polohovací zařízení: | TouchPad |
| Procesor: | Intel Core Ultra 7 355 |
| ? Provedení: | Standardní |
| Replikátor portů: | Ano |
| RJ45: | Ne |
| Rozlišení displeje: | 1920x1200 (WUXGA) |
| Snímač otisku prstu: | Ano |
| Thunderbolt: | Ano |
| TPM chip: | Ano |
| Typ disku: | SSD |
| Typ displeje: | Matný |
| Typ panelu: | IPS |
| Úhlopříčka displeje: | 14" |
| Určení: | Běžné použití |
| USB-C: | Ano |
| Velikost paměti: | 32 GB |
| Velikost úložiště: | 1 TB |
| Výrobce: | Lenovo |
| Copilot+ PC: | Ano |
| Podpora AI: | Ano |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
