Lenovo ThinkPad / T14s 2-in-1 Gen 2 / U5-325 / 16GB / 512GB SSD / 14" WUXGA IPS Touch / 3Y Premier / Win11 Pro / černá
Kód: 21YY002MCKDetailní popis produktu
VÝKON
Procesor : Intel Core™ Ultra 5 325, 8C (4P + 4LPE) / 8T, Max Turbo až 4,5 GHz, 12 MB Intel® Smart Cache
AI PC kategorie : Copilot+ PC
NPU : až 47 TOPS
Grafika : integrovaná Intel® Graphics
Čipset : Intel® SoC platforma
Paměť : 16 GB LPDDR5X-7467 (připájená)
Paměťové sloty : paměť připájená na základní desce, bez slotů, dvoukanálová
Max. paměť : 16 GB (neupgradovatelná)
Úložiště : 512 GB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0 x4 NVMe® Opal 2.0
Slot pro úložiště : jeden M.2 2280 PCIe® 5.0 x4 slot
Max. podpora úložiště : jeden disk, až 2 TB M.2 2280 SSD
Čtečka karet : není
Audio čip : SoundWire®, Realtek® ALC3346 kodek
Reproduktory : stereo reproduktory 2 W x2, Dolby Atmos®
Mikrofon : 2x, 360°
Kamera : 5.0 MP + IR, se závěrkou kamery, vHDR, Computer Vision na ISP
Baterie : 58 Wh
Napájecí adaptér : 65 W USB-C® Slim GaN (3-pin)
DESIGN
Displej : 14" WUXGA (1920 × 1200) IPS, 400 nitů, antireflexní, 45 % NTSC, 60 Hz, DBEF5, dotykový
Dotyková obrazovka : OGS, 10bodový multi-touch
Poměr obrazovky k tělu : 85 %
Pero : Lenovo® Garaged Pen
Klávesnice : podsvícená, CZ/SK
Rozměry : 313 × 224 × 12.06/17.84 (přední/zadní), max. 20.43 mm
Hmotnost : od 1,35 kg
Barva šasi : černá
Materiál šasi : hořčík (horní část), hliník (spodní část)
SOFTWARE
Operační systém : Windows® 11 Pro (CZ / SK / EN)
Přibalený software : žádný
KONEKTIVITA
WLAN + Bluetooth : Intel® Wi-Fi® 7 BE211, 802.11be 2x2 + BT 5.4
WWAN : možnost rozšíření na 4G
SIM karta : bez fyzické SIM karty
Ethernet : není
NFC : není
Standardní porty
3× Thunderbolt™ 4 (USB-C®, PD 15–65 W, DisplayPort™ 2.1)
1× USB-A (USB 5 Gb/s, Always On)
1× HDMI® 2.1 (až 4K/60 Hz)
1× kombinovaný audio jack 3,5 mm
Volitelné porty : Ne
Dokování : různé dokovací stanice přes Thunderbolt™ / USB-C®
ZABEZPEČENÍ A OCHRANA SOUKROMÍ
ThinkShield : komplexní bezpečnostní řešení (hardware, software, dodavatelský řetězec)
Bezpečnostní čip : TPM 2.0 (Discrete)
Fyzické zámky : Kensington Nano Security Slot™ (2,5 × 6 mm)
Čtečka smart karet : není
Čtečka otisků prstů : integrovaná v tlačítku napájení, Match-on-Chip
Další zabezpečení : detekce přítomnosti uživatele (ISP), závěrka kamery, IR kamera pro Windows Hello
SPRÁVA
Systémová správa : Non-vPro®
SERVIS
Základní záruka : 3 roky (Courier nebo Carry-in, 1 rok na baterii)
Součást balení : 3Y Premier Support HB (CPN), CO2 Offset Service 200 kg
PŘÍSLUŠENSTVÍ
Přibalené : žádné
CERTIFIKACE
Zelené certifikace : ENERGY STAR® 9.0, EPEAT™ Gold, ErP Lot 6/26, RoHS, TCO Certified (gen 10)
Mil-Spec test : splňuje MIL-STD-810H
Další certifikace : Eyesafe® Certified 2.0
Doplňkové parametry
| Kategorie: | THINKPAD |
|---|---|
| Záruka: | 37 měsíců |
| Hmotnost: | 1.62 kg |
| EAN: | 0199276319456 |
| Barva víka: | Černá |
| Baterie - počet článků: | Nespecifikováno |
| Čtečka pam.karet: | Ne |
| Dotykový displej: | Ano |
| Grafická karta: | integrovaná |
| GSM modem: | Ano, možnost dokoupení 4G/5G modulu |
| Hmotnost: | Do 1,5 kg |
| Lokalizace: | CZ+SK+ENG |
| Numerická klávesnice: | Ne |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Optická mechanika: | Ne |
| Počet USB portů: | 4 |
| Počet volných paměťových slotů: | 0 |
| Podsvícená klávesnice: | Ano |
| Polohovací zařízení: | TouchPad+TrackPoint |
| Procesor: | Intel Core Ultra 5 325 |
| ? Provedení: | 2v1 |
| Replikátor portů: | Ne |
| RJ45: | Ne |
| Rozlišení displeje: | 1920x1200 (WUXGA) |
| Snímač otisku prstu: | Ano |
| Thunderbolt: | Ano |
| TPM chip: | Ano |
| Typ disku: | SSD |
| Typ displeje: | Matný |
| Typ panelu: | IPS |
| Úhlopříčka displeje: | 14" |
| Určení: | Běžné použití |
| USB-C: | Ano |
| Velikost paměti: | 16 GB |
| Velikost úložiště: | 512 GB |
| Výrobce: | Lenovo |
| Copilot+ PC: | Ano |
| Podpora AI: | Ano |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
