Lenovo ThinkPad / T14s 2-in-1 Gen 2 / U7-355 / 32GB / 512GB SSD / 14" WUXGA IPS Touch / 3Y Premier / Win11 Pro / černá
Kód: 21YY003JCKDetailní popis produktu
VÝKON
Procesor : Intel Core™ Ultra 7 355, 8C (4P + 4LPE) / 8T, Max Turbo až 4,7 GHz, 12 MB Intel® Smart Cache
AI PC Kategorie : Copilot+ PC
NPU : Až 49 TOPS
Grafika : Integrovaná Intel® Graphics
Čipset : Intel® SoC Platform
Paměť : 32 GB LPDDR5X-7467 (připájená)
Paměťové sloty : Paměť je připájena k základní desce, bez slotů, dual-channel
Maximální paměť : 32 GB, neupgradovatelná
Úložiště : 512 GB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe® Opal 2.0
Sloty pro úložiště : Jeden M.2 2280 PCIe® 5.0 x4 slot
Maximální podpora úložiště : Jeden disk, až 2 TB M.2 2280 SSD
Čtečka karet : Není
Audio čip : SoundWire®, kodek Realtek® ALC3346
Reproduktory : Stereo reproduktory, 2W x2, Dolby Atmos®
Mikrofon : 2x, 360°
Kamera : 5.0 MP + IR samostatná s krytkou soukromí, vHDR, Computer Vision na ISP
Baterie : 58 Wh
Napájecí adaptér : 65W USB-C® Slim GaN (3-pin)
DESIGN
Displej : 14" WUXGA (1920×1200) IPS, 500 nitů, antireflexní / anti-smudge, 100 % sRGB, 60 Hz, Low Power, dotykový
Dotyková obrazovka : OGS, 10bodový multitouch
Poměr obrazovky k tělu : 85 %
Pero : Lenovo® Garaged Pen
Klávesnice : Podsvícená, česká / slovenská
Rozměry (Š x H x V) : 313 x 224 x 12,06 / 17,84 mm (přední / zadní), max. 20,43 mm
Váha : Od 1,35 kg
Barva : Černá
Materiál : Hořčík (horní část), hliník (spodní část)
SOFTWARE
Operační systém : Windows® 11 Pro, český / slovenský / anglický
Dodávaný software : Lenovo® AI Now
KONEKTIVITA
WLAN + Bluetooth : Intel® Wi-Fi® 7 BE211, 802.11be 2x2 + BT5.4
WWAN : Možnost upgradu na 5G
SIM karta : Bez fyzické SIM karty v balení
Ethernet : Bez integrovaného Ethernetu
NFC : Není
Standardní porty
3x Thunderbolt™ 4, s USB PD 15–65W a DisplayPort™ 2.1
1x USB-A (USB 5Gbps), Always On
1x HDMI® 2.1, až 4K/60Hz
1x kombinovaný konektor sluchátek / mikrofonu (3,5 mm)
Volitelné porty : 1x slot pro Nano-SIM kartu
ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ
ThinkShield : Komplexní bezpečnostní řešení (hardware + software + dodavatelský řetězec)
Bezpečnostní čip : Samostatný TPM 2.0
Fyzické zámky : Kensington Nano Security Slot™ (2,5 x 6 mm)
Smart Card čtečka : Není
Čtečka otisků prstů : Dotyková, Match-on-Chip, integrovaná v tlačítku napájení
Další zabezpečení : Detekce přítomnosti uživatele pomocí ISP (Computer Vision)
Krytka kamery
IR kamera pro Windows® Hello (rozpoznání obličeje)
SPRÁVA
Systémová správa : Non-vPro®
SERVIS
Základní záruka : 3 roky Courier nebo Carry-in s 1 rokem na baterii
Zahrnuté rozšíření : 3Y Premier Support + CO2 Offset Service 200kg
PŘÍSLUŠENSTVÍ
Dodávané příslušenství : Žádné
CERTIFIKACE
Ekologické certifikace : ENERGY STAR® 9.0
EPEAT™ Gold Registered
ErP Lot 6/26
RoHS compliant
TCO Certified, generace 10
Mil-STD-810H
Další certifikace : Eyesafe® Certified 2.0
Doplňkové parametry
| Kategorie: | THINKPAD |
|---|---|
| Záruka: | 37 měsíců |
| Hmotnost: | 1.62 kg |
| EAN: | 0199276517579 |
| Barva víka: | Černá |
| Baterie - počet článků: | Nespecifikováno |
| Čtečka pam.karet: | Ne |
| Dotykový displej: | Ano |
| Grafická karta: | integrovaná |
| GSM modem: | Ano, možnost dokoupení 4G/5G modulu |
| Hmotnost: | Do 1,5 kg |
| Lokalizace: | CZ+SK+ENG |
| Numerická klávesnice: | Ne |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Optická mechanika: | Ne |
| Počet USB portů: | 4 |
| Počet volných paměťových slotů: | 0 |
| Podsvícená klávesnice: | Ano |
| Polohovací zařízení: | TouchPad+TrackPoint |
| Procesor: | Intel Core Ultra 7 355 |
| ? Provedení: | 2v1 |
| Replikátor portů: | Ne |
| RJ45: | Ne |
| Rozlišení displeje: | 1920x1200 (WUXGA) |
| Snímač otisku prstu: | Ano |
| Thunderbolt: | Ano |
| TPM chip: | Ano |
| Typ disku: | SSD |
| Typ displeje: | Matný |
| Typ panelu: | IPS |
| Úhlopříčka displeje: | 14" |
| Určení: | Běžné použití |
| USB-C: | Ano |
| Velikost paměti: | 32 GB |
| Velikost úložiště: | 512 GB |
| Výrobce: | Lenovo |
| Copilot+ PC: | Ano |
| Podpora AI: | Ano |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
