Lenovo ThinkPad / X13 Gen 7 / U5-325 / 16GB / 512GB SSD / 13,3" WUXGA / 3yPremier / Win11 Pro / černá
Kód: 21YH004MCKDetailní popis produktu
VÝKON
Procesor : Intel Core™ Ultra 5 325, 8C (4P + 4LPE) / 8T, Max Turbo až 4.5GHz, 12MB Intel® Smart Cache
AI PC kategorie : Copilot+ PC
NPU : Až 47 TOPS
Grafika : Integrovaná Intel® Graphics
Čipová sada : Intel® SoC Platform
Paměť : 16GB pájená LPDDR5X-7467
Paměťové sloty : Paměť připájená k základní desce, bez slotů, dual-channel
Maximální paměť : 16GB pájené paměti, bez možnosti rozšíření
Úložiště : 512GB SSD M.2 2280 PCIe® 4.0x4 NVMe® Opal 2.0
Slot pro úložiště : Jeden M.2 2280 PCIe® 5.0 x4 slot
Maximální podpora úložiště : Jeden disk, až 1TB M.2 2280 SSD
Optická mechanika : Ne
Čtečka karet : Ne
Audio čip : High Definition (HD) Audio, kodek Realtek® ALC3287
Reproduktory : Stereo reproduktory, 2W x2, Dolby Atmos®
Mikrofon : 2x, 360°
Kamera : 5.0MP + IR Discrete s krytkou soukromí, Computer Vision on ISP
Baterie : 54.7Wh
Napájecí adaptér : 65W USB-C® Slim GaN (3-pin)
DESIGN
Displej : 13.3" WUXGA (1920x1200) IPS, 400 nitů, antireflexní, 100% sRGB
Dotyková obrazovka : Ne
Poměr obrazovky k tělu : 87.8%
Pero : Nepodporováno
Klávesnice : Podsvícená, česká / slovenská
Rozměry (ŠxHxV) : 299.3 x 207 x 10.25/13.35 (přední/zadní), 18.15 (maximum) mm
Váha : 964 g
Barva : Černá
Materiál : Carbon Fiber Hybrid (horní část), Aluminium (spodní část)
SOFTWARE
Operační systém : Windows® 11 Pro, český / slovenský / anglický
Dodávaný software : Žádný
KONEKTIVITA
WLAN + Bluetooth : Intel® Wi-Fi® 7 BE211, 802.11be 2x2 + BT5.4
WWAN : Možnost rozšíření na 4G
SIM karta : Bez fyzické SIM karty
Ethernet : Bez integrovaného Ethernetu
NFC : Ne
Standardní porty
2x Thunderbolt™ 4 s USB PD 15-65W a DisplayPort™ 2.1
1x USB-A (USB 5Gbps), Always On
1x HDMI® 2.1, až 4K/60Hz
1x kombinovaný konektor pro sluchátka / mikrofon (3.5mm)
Volitelné porty : 1x Nano-SIM Card Slot
Dokování : Podpora různých dokovacích řešení přes Thunderbolt™ / USB-C®. Více kompatibilních dokovacích řešení naleznete pro ThinkPad® X13 Gen 7 (Intel®)
ZABEZPEČENÍ A SOUKROMÍ
ThinkShield : ThinkShield je komplexní bezpečnostní řešení zahrnující hardware, software a komponenty dodavatelského řetězce
Bezpečnostní čip : Diskrétní TPM 2.0 Enabled
Fyzické zámky : Kensington Nano Security Slot™, 2.5 x 6 mm
Čtečka Smart Card : Ne
Čtečka otisků prstů : Touch Style, Match-on-Chip, integrovaná v tlačítku napájení
Další zabezpečení : Computer Vision-based Human Presence Detection on Image Signal Processor (ISP)
Další zabezpečení : Krytka kamery
Další zabezpečení : IR kamera pro Windows® Hello (rozpoznání obličeje)
SPRÁVA
Správa systému : bez vPro
SERVIS
Základní záruka : 3 roky, Courier nebo Carry-in s 1 rokem na baterii
Zahrnuté rozšíření : 3Y Premier Support HB (CPN), CO2 Offset Service 200kg Gen 3 Commercial IDG
PŘÍSLUŠENSTVÍ
Dodávané příslušenství : Žádné
CERTIFIKACE
Ekologické certifikace : ENERGY STAR® 9.0
Ekologické certifikace : EPEAT™ Gold Registered
Ekologické certifikace : ErP Lot 6/26
Ekologické certifikace : RoHS compliant
Ekologické certifikace : TCO Certified, generation 10
Vojenské testy : Splňuje vojenský standard MIL-STD-810H
Další certifikace : Eyesafe® Certified 2.0
Doplňkové parametry
| Kategorie: | THINKPAD |
|---|---|
| Záruka: | 37 měsíců |
| Hmotnost: | 1.18 kg |
| EAN: | 0199276653642 |
| Barva víka: | Černá |
| Baterie - počet článků: | Nespecifikováno |
| Čtečka pam.karet: | Ne |
| Dotykový displej: | Ne |
| Grafická karta: | integrovaná |
| GSM modem: | Ne |
| Hmotnost: | Do 1,5 kg |
| Lokalizace: | CZ+SK+ENG |
| Numerická klávesnice: | Ne |
| Operační systém: | Windows 11 Pro |
| Optická mechanika: | Ne |
| Počet USB portů: | 4 |
| Počet volných paměťových slotů: | 0 |
| Podsvícená klávesnice: | Ano |
| Polohovací zařízení: | TouchPad+TrackPoint |
| Procesor: | Intel Core Ultra 5 325 |
| ? Provedení: | Standardní |
| Replikátor portů: | Ano |
| RJ45: | Ne |
| Rozlišení displeje: | 1920x1200 (WUXGA) |
| Snímač otisku prstu: | Ano |
| Thunderbolt: | Ne |
| TPM chip: | Ano |
| Typ disku: | SSD |
| Typ displeje: | Matný |
| Typ panelu: | IPS |
| Úhlopříčka displeje: | 13" |
| Určení: | Běžné použití |
| USB-C: | Ano |
| Velikost paměti: | 16 GB |
| Velikost úložiště: | 512 GB |
| Výrobce: | Lenovo |
| Copilot+ PC: | Ano |
| Podpora AI: | Ano |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
